INZERCE

Jestliže si chcete podat inzerát musíte se nejdřív přihlásit nebo se zaregistrovat.

Starehracky.cz neodpovídá za obsah ani pravost inzerátů, stejně tak ani za pravost osobních údajů inzerenta.

Inzerce slouží pouze pro soukromé inzeráty vztahující se k tématu hraček. Starehracky.cz si vyhrazuje právo odstranit komerční inzeráty a inzeráty nevztahující se k tématu hraček.


Zvolte prosím, jaký typ inzerce chcete zobrazit: prodej | koupě | výměna | vše

Koupím

Kúpim staré československé hračky

cena

Kúpim staré hračky československej výroby - dopravné prostriedky do roku 1990. Možno máte na povale, v pivnici či v skrini... Ponúknite na benn@centrum.sk

neuvedena

vloženo: 23. 7. 2020

Koupím

Calimero v autíčku

cena

Zdravím! Koupím kuře Calimero v autíčku (viz foto). Prodával se v ČSSR cca 1974. :) Karel kontakt na mail: ttest ZAVINÁČ iol TEČKA cz

neuvedena

vloženo: 26. 6. 2020

Koupím

Alfetta spider Piko

cena

Shanim alfettu spider od firmy Piko na nahradni dily, konkretne zadni kapotu, strisku a ovladac. Nebo vrak na s temito dily. Barva zluta.

1234 Kč

vloženo: 24. 6. 2020

Koupím

Jiskřící vlk

cena

 

pritel po nem desne touzi mame rocni mimi kdyby jste byl kdokoli ochotnej se ho vzdat pro dobro dvou skvelych bytosti piste :)

999 Kč

vloženo: 22. 6. 2020


© 2006 StareHracky.cz • Veškeré ochranné známky vyobrazené na těchto stránkách jsou majetkem jejich oprávněných vlastníků a jejich použití je chráněno zákonem. Ochranné známky těchto výrobců jsou na těchto stránkách vyobrazeny pouze za účelem informování veřejnosti o původu a výrobci takto označeného zboží.